اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

ساعت کاری

شنبه - پنج شنبه 8:30 تا 13:30

تماس با ما

04533635527

ایمیل کاری

info@khayerin-ard.ir

‎مراسم تجلیل از مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان سرعین برگزار شد.

‎به پاس تلاشها و فعالیتهای مستمر و منظم مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان سرعین مراسم تجلیلی با حضور اعضای هیئت مدیره این مجمع در سالن اجتماعات مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل برگزار شد
‎در این جلسه رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل با تشکر و قدردانی از زحمات مجمع شهرستان سرعین اعلام کرد این مجمع جزوقانونمندترین و منظم ترین مجامع شهرستانی استان اردبیل میباشد. مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان سرعین باتوجه به سابقه کمتر نسبت به سایر مجامع شهرستانی توانسته با عملکرد و اعلام گزارشات بصورت کاملا مدوّن و مستند رضایت کامل مجمع استانی را جلب کند.
جواد قرآن نویس خاطر نشان کرد مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان سرعین پیگیر تمامی اهداف خیر خواهانه مجمع بوده و رسالت خود در زمینه مدرسه سازی را بطور کامل به انجام میرساند و خالی از لطف نخواهد بود اگر سایر مجامع شهرستانی بتوانند با همفکری و استفاده از تجربیات مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان سرعین تغییرات اساسی در روند عملکرد خود ایجاد کنند.

در این جلسه مسعود موسی زاده رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان سرعین ضمن معرفی اعضای هیئت مدیره جدید و ارائه گزارشی کامل از فعالیتهای این مجمع اظهار داشت : با لطف و عنایت خداوند متعال وبا تمام انرژی راه خود را ادامه خواهیم داد تا در عرصه مدرسه سازی سرآمد تمام شهرستانها شویم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.