اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

ساعت کاری

شنبه - پنج شنبه 8:30 تا 13:30

تماس با ما

04533635527

ایمیل کاری

info@khayerin-ard.ir

یکی از مجهزترین مدارس استان اردبیل در روستای آقبلاغ آقاجان خان اردبیل افتتاح شد

مدرسه ۱۲ کلاسه شهید اسدالهی روستای آقبلاغ آقا جان خان با حضور معاون امور عمرانی استاندار ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی نوسازی مدارس و آداره کل آموزش و پرورش استان ، فرماندار و سایر مسئولان و اهالی روستا با زیر بنای ۸۲۰ متر مربع افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل ؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، مدرسه سازی را یک امر بسیار خطیر که دارای اجر دنیوی و اخری است، دانست.
کمال الدین میر جعفریان با بیان اینکه خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل به خصوص مرحوم علیپور در سطح کشور زبانزد و شاخص هستند، افزود: به امید خدا با همت خیرین بزرگوار و دولت مردمی در آینده نزدیک شاهد برچیده شدن مدارس کانکسی در استان اردبیل باشیم.
وی ادامه داد: این دومین مدرسه در استان می باشد که به همت اهالی ساخته شده است که اولین مدرسه در روستای آلادیزگه نمین  احداث گردیده است که چنین اقدامی از سوی اهالی روستا ستودنی است..
در ادامه رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ضمن تبریک فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از اهالی محترم روستای آقبلاغ که با اتحاد و همدلی دومین مدرسه استان با مشارکت اهالی  را در این روستا بنا نهادند، قدردانی کرد.
جواد قرآن نویس  در این مراسم اعلام کرد : این مدرسه با 12 کلاس درس در زیربنایی به متراژ 820 متر مربع و با هزینه بالای 30 میلیارد ریال اعتبار دارای سیستم گرمایشی موتورخانه مرکزی و تجهیزات کامل، کارگاه، نمازخانه ، آزمایشگاه و … احداث گردیده است و جز مجهزتری مدارس استان اردبیل می باشد.
قرآن نویس با بیان اینکه 400 مدرسه در قالب یکهزار و 700 کلاس درس توسط خیرین ساخته و در اختیار آموزش و پرورش قرار داده است، افزود: 110 مدرسه در قالب 340 کلاس درس نیز در دست اجرا می باشد که در آینده نزدیک تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.در طول چهار سال همکاری صمیمانه بین آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی و مجمع خیرین مدرسه ساز، کارهای ماندگاری انجام شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.