اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

ساعت کاری

شنبه - پنج شنبه 8:30 تا 13:30

تماس با ما

04533635527

ایمیل کاری

info@khayerin-ard.ir

بازدید خیّر مدرسه ساز مقیم خارج از کشور اردشیر زارعی از مدرسه مرحومه محترم پناهی انجام شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل؛  اردشیر زارعی بانی احداث مدرسه محترم پناهی از مدرسه خود بازدی به عمل آورد.
در این بازدید رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل گفت : آقای زارعی عزیز علیرغم زندگی در خارج از کشور همیشه تعلق به وطن را از یاد نبرده و کارهای خیر بزرگی چون مدرسه سازی در شهر و استان خود انجام داده است بطوری که یک مدرسه 12 کلاسه در شهرک مخابرات اردبیل احداث می کنند که در حال حاضر از طبقه همکف آن استفاده می شود و طبقه دوم هم تا مهر ماه سال جاری تمام خواهد شد و همچنین یک مدرسه 3کلاسه در روستای زرگر بیله سوار در حال احداث دارند.
جواد قرآن نویس افزود: در سطح کشور 30 درصد مدارس توسط خیرین احداث شده است. که اگر این همت خیّرین نبود اکنون با چالش های بیشتری در حوزه آموزش و پرورش مواجه بودیم. تاکنون 410 مدرسه در قالب 1700 کلاس درس توسط خیّرین در سطح استان احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.
خیر مدرسه ساز اردشیر زارعی نیز خطاب به آقای حبیب اله امامی نمین که دیگر خیّر مدرسه ساز در این مراسم بودند، گفت: من از افرادی مثل آقای امامی تشکر خاص دارم ایشان شخصیت بسیار قابل تحسینی دارند کسی که خانه خود را می فروشد برای ساخت مدرسه هدف بسیار والاتری دارند.
زارعی افزود: زندگی زوایا و ابعاد مختلفی دارد که مهم ترین بعد آن امید و آرزو و شادی می باشد. باید این انجمن های خیّریه را در جامعه گسترش دهیم و امیدواریم قدر این آب و خاک را بدانیم.
در ادامه مراسم از کادر  و معلمان مدرسه با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.