اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

ساعت کاری

شنبه - پنج شنبه 8:30 تا 13:30

تماس با ما

04533635527

ایمیل کاری

info@khayerin-ard.ir

بازدید از پیشرفت کار مدرسه روستای بریس شهرستان نمین

پیشرفت کار مدرسه روستای بریس شهرستان نمین از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل پیشرفت کار مدرسه روستای بریس شهرستان نمین از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت. این بازدید با حضور خیّر بزرگوار بانی احداث این مدرسه، رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان، رئیس آموزش و پرورش شهرستان نمین و هیئتی از اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در 25 خرداد 1400 انجام شد.
این خیّر بزرگوار اصالتا اهل نمین بوده ولی بزرگ شده و ساکن تهران میباشندکه بخاطر علاقه و تعصبی که نسبت به شهر و استان خود دارند این مدرسه را به نام و یاد همسر مرحومشان احداث میکنند.
این خیّر بزرگوار اعتقاد دارد توسعه همه جانبه یک کشور در گرو نیروهای مستعد و باسواد آن کشور است  و این امر جز با داشتن امکانات آموزشی مناسب میّسر نخواهد بود. او در ادامه صحبتهای خود افزود : آرزوی من داشتن فرزندانی با سواد و موفق در کشور است و تا جایی که  برای من مقدور خواهد بود تمامی تلاش خود را برای کمک در توسعه سیستم آموزشی کشور خواهم کرد .
مدرسه بریس شهرستان نمین در سه کلاس درس برای دانش آموزان دوره دوم دبیرستان در حال احداث است که روند کار آن به نحو مناسبی در حال اجرا هست و امیدواریم تا پایان سال شاهد افتتاح این مدرسه باشیم.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.