اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

ساعت کاری

شنبه - پنج شنبه 8:30 تا 13:30

تماس با ما

04533635527

ایمیل کاری

info@khayerin-ard.ir

آغاز احداث مدرسه خیّری روستای بریس نمین در استان اردبیل

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ احداث مدرسه 3 کلاسه خیّری در روستای بریس بخش ویلکیج شهرستان نمین به همّت خیّر والا مقام سرکار خانم دکتر حسین زاده نمینی به نام همسر مرحومشان به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی مجمع خیّرین مدرسه ساز استان اردبیل؛ در این مراسم مهندس دولت لطفی مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل ضمن تقدیر از بانی خیر مدرسه سرکار خانم دکتر حسین زاده نمینی، روند مدرسه سازی در شهرستان نمین را بسیار مطلوب ارزشیابی نموده نشان از افق روشن و آینده درخشان برای نوسازی ناوگان مدارس شهرستان می باشد.
مدیر کل نوسازی مدارس استان اردبیل افزود : امسال در شهرستان نمین تعداد پنج مدرسه در قالب 22 کلاس درس که تعدادی از این پروژه ها با اعتبارات دولتی و تعدادی نیز با کمک و مشارکت خیّرین عزیز در حال اجراست.
وی همچنین اظهار داشت: از اول سال تاکنون تعداد 49 پروژه در قالب 230 کلاس درس با مشارکت خیّرین در سطح استان در حال اجرا است..
رئیس مجمع خیّرین مدرسه ساز استان نیز با ارائه گزارش از اقدامات خیّرین مدرسه ساز از احداث 300 کلاس درس در سال جدید خبر داد که خواهد توانست مشکلات از فضاهای آموزشی استان را ترمیم و حل نماید.
وی گفت: امیدواریم با همکاری مجدانه ای که با مجمع خیّرین مدرسه ساز استان داریم امر مدرسه سازی با آهنگ و شتاب بیشتری ادامه یابد و تا حل کامل مشکل فضای آموزشی در استان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم ورزید
حاج جواد قرآن نویس گفت : منطقه نمین در جذب خیّران از مناطق برتر استان بوده که این موضوع مرهون فعاّلیت ها و اقدامات ارزشمند مدیریت آموزش و پرورش مجمع خیّرین مدرسه ساز شهرستان است. بی شک حرکت ارزشمند خانم حسین زاده در دلهای فرزندان این مرز و بوم به یادگار گذاشته خواهد شد و با تربیت انسان های بزرگ اجر این پاداش بزرگ در حق ایشان محفوظ می باشد.
گفتنی است مدرسه 3 کلاسه خیری روستای بریس توسط بانوی خیره خانم دکتر حسین زاده به یاد و نام همسر مرحومشان با هزینه بالغ بر چهارصد میلیون تومان در طول یکسال احداث خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.